omietky potery

Precízne strojové omietky a potery

To je to, čo robíme.

Strojové omietky a potery

Sme jednotkou Žilinského kraja v strojových omietkach a poteroch. V priebehu rokov sme vyskúšali snáď všetky materiály, takže vieme objektívne zhodnotiť, čo je pre vašu stavbu najlepšie. Naša spoločnosť spolupracuje s výrobcom stavebných materiálov BAUMIT.

Ceny na rok 2023

Sádrova omietka....................................od 11,70 €/m2

Vápenno-cementová omietka................od 9,70 €/m2

Cementový poter.....................................od 11,70 €/m2

Anhydritový poter....................................od 18,70 €/m2

V prípade projektov väčšieho rozsahu cena na vyžiadanie. Požiadavky na cenové ponuky prosím posielajte na mail info@mkrajci.org alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle SK: +421 911 919 977, CZ: +420 721 937 737

hlavne2 1

Sádrové omietky

Tehla, betón, železo či polystyrén. Sádrová omietka drží výborne na akomkoľvek povrchu a nemusíte sa obávať žiadnych bublín, prasklín ani fľakov. V našom prevedení je sádrová omietka vždy hladká a spĺňa nároky moderného interiéru.

Vďaka početným skúsenostiam to našim pracovníkom ide od ruky a priemerne veľký dom (cca 500 m2 omietky) zvládnu približne za šesť dní.

Aký je rozdiel medzi sadrovými a VPC omietkami?

sadrove omietky

Vápenno-cementové omietky

Sú odolné, výborne akumulujú teplo a hodia sa do interiéru aj exteriéru, a to bez ohľadu na základný stavebný materiál. Vápenno-cementové omietky zaslúžene patria k tým najobľúbenejším. Z rokmi prevereného materiálu sa dá vytvoriť zaujímavá štruktúrovaná stena.

Vápenno-cementové omietky sú vhodné dokonca aj do kúpeľne či kuchyne so zvýšenou vlhkosťou a v porovnaní so sadrovými sú aj lacnejšie

Aký je rozdiel medzi sadrovými a VPC omietkami?

mmpotery

Potery

Hladené a rovné betónové potery sa hodia nielen do interiéru rodinného domu, ale aj do miestností, kde vládnu horšie podmienky, ako sú garáže či sklady. Na potery používame výhradne betón, ktorý má v porovnaní s anhydridom výrazne navrch. Je extrémne pevný, nerobí mu problém voda, nevlní sa a neplesnivie. Betónová podlaha výborne akumuluje energiu, vďaka čomu sa teplo v miestnostiach vydrží dlhšie.

Rovný povrch poterov je pre nás samozrejmosťou.
Garantujeme rovinatosť 2 mm na 2 m podlahy.

Prečo betónové podlahy?
Ako robíme betónové podlahy my?

Kvalitné omietky alebo potery?

Nechajte to na našich odborníkov.

Praktické rady, inšpirácie i novinky

Čítajte náš blog a zo sveta stavebníctva vám už nič neujde.

Prečo si vybrať sádrovú omietku?

Čítajte viac

Prečo si vybrať betónovú podlahu?

Čítajte viac